Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!

Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!

Euro Truck Simulator ile başlayan efsane, şimdi serinin ikici oyunu ile devam ediyor. Euro Truck Simulator 2 ile muhteşem bir tır simülasyonuna hazır mısınız? Olağanüstü grafikleri ve lisanslı çekicileri (Man, Renault, Scania ve daha fazlası.) ile oyun severlerden tam puan alan Euro Truck Simulator 2 artık sizlerle!

Euro Truck Simulator oyununun devamı niteliğinde olan bu yeni oyun ile birlikte, keşfedilmeyi bekleyen daha geniş bir oyun haritası, daha gerçekçi grafikler ve lisanslı çekiciler (Man, Renault, Scania ve daha fazlası.) bizleri bekliyor. Artık Çek Cumhuriyeti, Almanya, Hollanda, Belçika ve daha fazla ülkede tır şoförlüğü yapabileceğiz.

Oyunun en beğendiğim özelliklerinin başında, çekicimiz üzerinde istediğimiz gibi performans ve şekil değişikliği yapabilmemiz ve gerçekten hoşuma giden bir özellik olan radyo özelliği. :) Seyehat halindeyken bir türkü, veya yavaş bir şarkı dinlemek gibisi yoktur. Radyo özelliğinin yanında, oyun klasörünün içerisine atacağınız müzikleri de dinleyebilmeniz mümkün.

Oyunun genel düşüncesi de hoşuma gidenler arasında, ilk oyuna başladığımızda paramız yok ve iş arıyoruz. Diğer firmaların yanında, firmanın verdiği çekici ile yük taşıyoruz, para biriktiriyoruz. Daha sonra kendimize bir çekici alıp, kendi firmamızı kuruyoruz. Yani yanımızda çalışacak kişiler bulmamız gerekiyor. :)

Euro Truck Simulator 2 açıkçası beklediğim oyunlardan bir tanesi idi. Oyunu bu kadar zamandır bekleyip de hayal kırıklı yaşamadığım için öncelikle yapımcısı olan SCS Software firmasına teşekkürlerimi sunarım. :)

Not: Oyunu, yazının en altındaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!
Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!
Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!
Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!
Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!
Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!

Turbobit.net

http://turbobit.net/0jmex998t4au/ets2-ahmetturan.org.rar.html

Letitbit

http://letitbit.net/download/01344.0121f7f9c3b9bac03141ffeb4f22/ets2-ahmetturan.org.rar.html

Uploaded

http://uploaded.net/file/6i2r0tpc/ets2-ahmetturan.org.rar

Rapid Share

https://rapidshare.com/files/632071797/ets2-ahmetturan.org.rar

Not: Dosyaların Rar şifreleri: w ww.ahmetturan.org (Boşluğu silin.)

Ever arkadaşlar, oyunu yukarıdaki linklerden indirebilirsiniz. Oyunun kurulumu veya indirilmesi ile ilgili tüm soruları yorum bölümünden bildirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oyunun linklerini barındıran ahmetturan.org sitesine teşekkür ederim.

Euro Truck Simulator 2 Full Sürüm İndir!” üzerine 24 yorum

 1. Paylaşımlarınız çok güzel sizi ve blogunuzu yeni keşvettim gayet güncel konuları ele alıyorsunuz, sizi ve blogunuzu daha yakından takip edecegim. :)

    1. Oyunu kurup, açtıktan sonra senden serial isteyecektir. O kısma şunlardan bir tanesi yazarsan oyun tam sürüm olacaktır.

    2. 3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
    3. 7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
    4. THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
 2. kardeş oyunu ındırdım kurdum bı gun oynadım tekrr serial istedi aynısını gırdım kabul etmedı ne yapabılırım sence bı yol gostersen de yapsam 4 senedir oynuyorum bole birşey çıktı diye çok sevindim ama oynayamıyorum bi yardımcı ol lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir