Fifa 2013 Oyundan Atma Hatası ve Çözümü

Fifa 2013 Oyundan Atma Hatası ve Çözümü

Merhabalar. Dün Fifa 2013’ü denemek için bilgisayarıma yükledim. Oyunu açmak istediğimde oyunun logosu ekrana geliyor ve sonrasında öylece kalıyordu. Yani oyun açılmıyordu. Bu durumu kısa süre içerisinde internette buldum ve bugün sizlerle paylaşmak istedim.

Fifa 2013, EA logosu ekrana geldikten sonra öylece kalıyor ve sonra kapanıyor ise aşağıdaki çözüm yolunu izleyin.

Fifa 2013 Oyundan Atma Sorunun Çözümü

 • Yerel Disk (C:)’ye “Belgelerim” isminde yeni bir klasör oluşturun.
 • Daha sonra normal “Belgelerim” klasörünüze ulaşın (Kullanıcılar/user/).
 • Belgelerim klasörünüze sağ tıkladıktan sonra “Özellikler” seçeneğine tıklayın.
 • Sonra, üstteki butonlardan “Konum” sekmesine gelin.
 • Karşınıza gelen ekrandan ise “Taşı” butonuna tıkladıktan sonra, biraz önce Yerel Disk (C:)’ye oluşturduğumuz “Belgelerim” klasörünü seçin ve ardından “Klasörü Seç” butonuna tıklayın.
 • Son işlem olarak, “Uygula” butonuna tıklayın. Bu işlem, kullanıcılar bölümünde bulunan Belgelerim klasörünüzü, Yerel Disk (C:)’ye taşıyacaktır.
 • En son olarak ise “Tamam” butonuna tıklayarak işlemleri sonlandırın.
 • Tüm işlemleri tamamladıysanız, oyun sorunsuz bir şekilde açılacaktır. İyi eğlenceler..

  Not: Anlatım, Windows 7 işletim sistemi üzerinde uygulanmıştır ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

  Fifa 2013 Oyundan Atma Hatası ve Çözümü” üzerine 37 yorum

  1. klasörü taşırken KLASÖR YENİDEN YÖNLENDİRİLEMEDİ diye bir hata alıyorum nedeni ve çözümünü biliyorsanız lütfen beni bilgilendiriniz iyi günler dilerim.

  2. ugur arkadaşım öncelikle merhaba, benim sizden ricam fifa 2013’ü bırakıp pes 2013’ü tercih etmeniz ve pes 2013 ile ilgili sorunları sitenizde paylaşmanızı istiyorum(rica ediyorum..:D) ama yinede siten harika olmuş arkadaşım senden bu konularda öğreneceğimiz çok şey var kib görüşmek dileğiyle :D

   Alperen FİŞNE /ankara

   1. Alperen dostum merhaba.

    Ben bir Fifa oyuncusuyum. Yazılarımı ise deneyerek ve test ederek yazdığımdan dolayı hep Fifa üzerinde oluyor. Ama Pes’e geçmeyi de düşünmüyor değilim. :)

    1. iyi ki siten de var sende varsın dostum unutma değerli arkadaşlar hiçbir zaman unutulmaz sende benim için ölesin tekrar görüşmek dileğiyle kib dostum grşz :D

     Not:
     Bu arada tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma slm mı iletirsen mutlu olurum sana zahmet:D

  3. yazdıklarım biraz mektup örneği gibi kusuruma bakma ama konu
   senin gibi internet sitesi bilgini olunca:D

  4. oyunu ilk yükledigimde oyun açılıyor ama bilgisayarı kapatıp açtıgımda fıfa 2013 oyununa giriyorum maça girmeye çalışıyorum masa üstüne atıyor simge durumunu küçülmüyor oyundan direk atıyr

  5. oyunu alta indiriyorum tekrar açıyorum ingiltere bayrağını gösteriyor(dil seçimi yani) orda kalıyor normalde o bayrağın oynaması gerek dimi dalgalanması gerek ama olduğu gibi kalıyor biyere bassamda geçmiyor..

  6. Kardesım Olmuyor ne yaptıysam bu fifaconfigin allah belasını versın pc yı atacak duruma geldim yeter yaw

  7. 3 saattir internette araştırıyorum ilk önce sizin dediğiniz yöntemi denedim olmadı daha sonra [FİFA 13 SAVE] i denedim yine olmadı ondan sonra uyumluluk modu ile ilgili şeyler yaptım yine olmadı daha ne yapayım [wın7 kullanıyorum ve bilgisayarımın özelliklerinin yettiğini düşünüyorum]

  8. Uğur bey mrb; İlk oyunu kurduğumda bu dediklerinizi yapmıştım ve sorun giderilmişti. yaklaşık 5 6 aydır oynuyordum sorun yoktu. 2 3 haftadır kariyer modunu oynuyorum düne kadar sorun yoktu. Dünden beri oyundayken beni oyundan atıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler…

  9. beyler çok basit oyunun kurulu yerine girin gameye tıklayın fifa setup klasörüne girin fifa config’e tıklayın ekran çözünürlüğünüzü seçin tamam deyip playa basarak girin.

  10. Merhabalar.. Yaklaşık bir senedir oynuyordum Fifa 2013ü.. Sözü uzatmadan sorunumu yazayım.. Kariyer modda 3sene oynadım.. 2015 sezonu bittikten sonra transfer dönemine geldikten 5-6 gün sonra oyun atmaya başladı.. Bu zamana kadar hiç böyle bişi karşılaşmamıştım.. Bunun nedeni bilgisayarla mı alakalı, oyun mu çöktü dersiniz..

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir